Mis liidab Eesti Jalaspetsialistide Seltsi ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli

Kuidas Eesti Jalaspetsialistide Selts ja Tartu Tervishoiu Kõrgkool viivad jalahoolduse uuele tasemele

Kuidas Eesti Jalaspetsialistide Selts ja Tartu Tervishoiu Kõrgkool viivad jalahoolduse uuele tasemele

Tere tulemast meie blogisse! Täna räägime teile lähemalt Eesti jalahoolduse spetsialistide võrgustikust ning sellest, kuidas meie riigis on jalgade hooldus arenenud professionaalseks ja kõrgelt hinnatud valdkonnaks. Meie teekond algab Eesti Jalaspetsialistide Seltsist (EJSS), liigub edasi Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ning lõpetame Jalaravi stuudio olulise rolliga selles arengu protsessis.

Eesti Jalaspetsialistide Selts (EJSS) – Ühtne Võrgustik Parima Jalahoolduse Tagamiseks

Eesti Jalaspetsialistide Selts (EJSS) on organisatsioon, mis ühendab jalahooldusspetsialiste üle kogu riigi, tagades professionaalse ja kvaliteetse jalahoolduse kõikidele eestlastele. EJSS-i missiooniks on tõsta teadlikkust jalahoolduse olulisusest, pakkuda koolitusi ja täiendõpet ning toetada oma liikmeid parimate praktikate ja uusimate teadmistega. Täpsemat infot EJSS-i kohta leiate nende kodulehelt: jalaspetsialistid.ee.

Eesti Jalaspetsialistide Selts (EJSS) on organisatsioon, mis ühendab jalahooldusspetsialiste üle kogu riigi

Tartu Tervishoiu Kõrgkool – Ainus kool, kus saab podoloogiks õppida

Kaks aastat tagasi alustas Tartu Tervishoiu Kõrgkool podoloogide ehk professionaalsete jalahooldusspetsialistide õpetamist. See oli suur samm edasi Eesti jalahoolduse valdkonnas, kuna podoloogid omavad süvitsi teadmisi jalgade tervisest, sealhulgas erinevatest jalahädadest ja nende ravist. Erinevalt pediküüri tehnikutest, kes keskenduvad peamiselt esteetilisele hooldusele, on podoloogidel meditsiiniline taust ja oskused, mis võimaldavad neil lahendada keerukamaid jalahädasid. Esimesed podoloogid lõpetavad juba sellel suvel, mis tähistab suurt verstaposti Eesti jalahoolduse arengus. Täiendavat infot selle kohta leiate Tartu Tervishoiu Kõrgkooli kodulehelt: https://www.nooruse.ee/podoloogi-jalahooldus/

Podoloogidel on meditsiiniline taust ja oskused, mis võimaldavad neil lahendada keerukamaid jalahädasid.

Jalaravi Stuudio – Tipptase ja Pühendumus Eesti Jalahoolduse Edendamisel

Jalaravi stuudio mängib olulist rolli Eesti jalahoolduse arendamisel, olles tihedalt seotud nii EJSS-iga kui ka Tartu Tervishoiu Kõrgkooliga. Meie tegevjuht ja asutaja, Maria Suits, on EJSS-i juhatuseliige ja üks selle asutajatest. Lisaks on Maria Suits juhtivõpetaja Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis, kus ta panustab aktiivselt podoloogia õpoekava arendamisse. Tema töö ja pühendumus aitavad tõsta jalahoolduse teaduslikku taset ning suurendada selle tähtsust Eestis.

Jalaravi stuudio eesmärgiks on pakkuda parimat võimalikku jalahooldust, tuginedes uusimatele teaduslikele teadmistele ja praktikatele.

Jalaravi stuudio eesmärgiks on pakkuda parimat võimalikku jalahooldust, tuginedes uusimatele teaduslikele teadmistele ja praktikatele. Meie kliendid võivad olla kindlad, et saavad siin professionaalset ja hoolivat teenust, mis aitab hoida nende jalgu tervete ja kaunitena.

Kokkuvõttes on Eesti jalahoolduse valdkond läbi teinud märkimisväärse arengu ning tänu pühendunud spetsialistidele ja organisatsioonidele, nagu EJSS, Tartu Tervishoiu Kõrgkool ja Jalaravi stuudio, liigume jätkuvalt edasi uute kõrguste poole. Teie jalgade tervis on meie prioriteet!

Kui teil on küsimusi või soovite broneerida aega jalahoolduseks, võtke meiega ühendust. Oleme alati valmis teid aitama!

Posted in Muu