Jalaravi stuudio Tartus

Jalaravi stuudiost

Pakume ka esteetilist pediküüri, maniküüri, massaaži
ja füsioteraapiat alajäsemetele.

Jalaravi stuudio. Kes me oleme?

Meie peamiseks eesmärgiks on pakkuda professionaalset jalahooldust igas eas inimesele.

Jalaravi Stuudio asutati 2017 aastal. Meie peamiseks eesmärgiks on pakkuda professionaalset jalahooldust igas eas inimesele.

Probleemid, millega tegeleme:

  • sissekasvanud küüned
  • konnasilmad ja soolatüükad
  • küüne-ja nahaseen
  • paksenenud küüned
  • trauma küüned
  • nahapaksendid
  • kannalõhed
  • diabeetiline ja reumaatiline jalg

Pakume ka esteetilist pediküüri, maniküüri, massaaži ja füsioteraapiat alajäsemetele. Meie meeskonnas töötavad õed, füsioterapeut ja jalahooldusspetsialistid ehk podoloogid.

 

Jalaravi stuudio luguJalaravi stuudio Tartus

Asutaja on Maria Suits, kellel on Füsioterapeudi haridus ning Õendus pedagoogika magistrikraad.

Maria on ülimalt empaatiline inimene ning tema suurest soovist inimesi aidata lõi ta aastal 2017 Jalaravi stuudio. Ta nägi, et tollal ajal sisuliselt puudusid Eestis probleemsete jalgade hooldusega tegelevad kabinetid/salongid. Aeg oli õige ja ettevõte võttis tuule alla. Möödus ainult aastake, kui tema tegemisi märgati ning kliendibaas kasvas ning olude sunni pidi jalaravi stuudio laienema nii pindalalt, kui ka töötajate arvelt. Suurest missiooni tundest tekkis Marial mitte ainult tegeleda jalgade ja küünte hooldusega vaid ka arendada üldist podoloogia populariseerimist Eestis nii sai ka juurde toodud koolituste teenused.

Ja mis pole parem, kui koolitada end inimese käe all, kes ise on juhtiv õppejõud Tartu Tervishoiu Kõrgkool podoloogia erialal. Nüüdseks on Jalaravi Stuudiol, Tartus kaks kabinetti. Mõlemad asuvad Vaksali 17, tervisekeskuses, üks on 0 korrusel ning teine 3 korrusel. Kollektiivis on Maria (omanik, koolitaja ja jalahooldus spetsialist/podoloog), Mare (Õde ja jalahooldus spetsialist), Gätly ( tulevane podoloog, haridus on omandamisel) ning Kristiina ( Spa teenindaja ja tulevane podoloog, haridus on omandamisel).

Jalaravi stuudio on ka mitme jalahooldus toote brändi esindaja, mis anna lisa kindlust, et spetsialistid teevad tööd ainult parimate kreemide, vahtude ning aparaatidega.

Põhiline klient on inimene sõltumata vanusest ja soost, kellel on probleeme jalgada -ja/või küünte hooldamisega raskusi  ning vajavad spetsialisti sekkumist. Stuudios pakutakse ka muidugi lihtsamat, esteetilist jalgade ja käte hooldus, kasutades looduslikke küünelakke ja muid sarnaseid loodus tooteid, mis sobivad ka diabeetikutele.