Gätly Puri

Gätly Puri

Jalahooldusspetsialist

Jalahooldusspetsialist Gätly Puri

Gätly on särav ja sotsiaalne hing, kes oli suurema osa oma elust pühendanud müügitööle, kuid tundis sügaval sisimas, et soovib rohkem.

Soov aidata inimesi viis ta Tartu Tervishoiu Kõrgkooli podoloogia erialale, kus ta avastas oma tõelise kutsumuse – jalahoolduse maailma.

Ta toob meie ettevõttesse mitte ainult oma sära ja empaatiat, vaid ka suurt kirge ja pühendumust aidata inimesi nende jalgadega seotud murede lahendamisel. Gätly usub, et õnnelikud jalad viivad õnneliku eluni ja see on just see põhimõte, mille järgi ta igapäevaselt töötab.

Varsti lõpetab Gätly podoloogi eriala, lisades oma juba muljetavaldavale professionaalsusele veelgi enam sügavust ja teadmisi. Kuigi tema teekond meie juures on olnud lühike, on ta juba suutnud võita meie klientide südamed ja usalduse, pakkudes neile parimat võimalikku hoolt.

Me oleme uhked, et Gätly on osa meie meeskonnast, ja usume, et tema kirglik lähenemine ning pühendumus muudab paljude inimeste elu paremaks. Tule ja koge ise Gätly erakordset hoolitsust – sinu jalad tänavad sind!